نحوه کار با سایت

نحوه کار با سایت آجار آنلاین

کسانی که تازه وارد سایت ما میشوند ، شاید ندانند که چطور باید ثبت نام کرد و یا … در این برگه قصد داریم به صورت متنی نحوه کار کردن با سایت آجار آنلاین را به شما دوستان عزیز آموزش دهیم.

شرایط استفاده از آجار

برای استفاده از آجار آنلاین میبایست در ابتدا در سایت ثبت نام کنید پس از تکمیل و ایجاد حساب کاربری در سایت میتوانید سفارشات خود را در سایت انجام دهید بعد از انجام سفارشات مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و با شما نسبت به نحوه ی انجام پروژه مشورت خواهند کرد.

شما میتوانید شغل مورد نظر خود را در بین بقیه شغل ها جستجو کرده و به آن ها برای انجام پروژه خود درخواست داده و از آن ها بخواهید که نسبت به انجام پروژه هایتان اقدام کنند.

همچنین شما قادرید تا به افراد براساس کیفیت کارشان امتیاز داده و به آن ها نظر دهید و ما و بقیه مشتری ها را از نحوه ی کارکردشان مطلع سازید با این کار شما هم به ما هم به خودتان و بقیه دوستان و حتی خود نیرو ها کمک میکنید.

شرایط ثبت نام مشتری :

شما برای ثبت نام در آجار آنلاین به عنوان مشتری نیاز به شرایط خاصی ندارید ؛ برای ثبت نام بر روی ثبت نام کلیک کرده و پس از پر کردن فیلد های مورد نظر عملیات را انجام دهید. در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کردید با کلیک بر روی ورود وارد حساب کاربری خود شوید. درصورتی که قبلا ثبت نام کرده اید اما رمز خود را فراموش کرده اید از بخش فراموشی رمز ایمیلتان را وارد کنید و رمز جدیدی برای خود انتخاب نمایید.

شرایط ثبت نام متخصص :


برای استفاده از سرویس آجار آنلاین بیشتر از همه چیز نیاز به مهارت ، تخصص و اخلاق مناسب است همچنین افراد بایستی وقت شناس باشند و در زمان مشخص شده باید در مکان حضور یابند افراد نباید دارای سابقه کیفری و سو پیشینه قبلی باشند.

آراستگی و اخلاق و دارا بود مهارت در کار خود از ملزومات در استخدام شدن است. نیاز است که متخصص استخدامی از لباس مخصوص کار خود استفاده کند و در غیر این صورت خلاف قوانین سایت رفتار کرده است که عواقب خود را در بر دارد.

برای ثبت نام شما باید در ابتدا وارد سایت شوید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و پس از تایید هویت و ایجاد حساب کاربری مهارت های شما مورد آزمایش قرار می‌گیرند و در صورت تایید کارشناس آموزش های مورد نیاز به صورت مستمر به شما داده میشود.