نحوه ثبت سفارش

ثبت سفارش و خرید

برای استفاده از آجار آنلاین میبایست حتما در ابتدا در سایت ثبت نام کنید و پس از ایجاد حساب کاربری سفارش خود را در انجام دهید.

پس از بررسی درخواست شما ، نیروهای ما از طریق روش های مختلف با شما در تماس خواهند بود و سفارش شما را پیگیری خواهند کرد و همچنین مشاورین ما در طول انجام پروژه با شما در تماس خواهند بود

نحوه ثبت سفارش

آجار آنلاین محدود نیست ؛ پس

شما میتوانید با چندین روش پرداخت های خود را انجام دهید روش انجام پرداخت ها کاملا به خودتان بستگی دارید و هیچ اجباری در نوع پرداخت نیست. سعی ما بر این است که بهترین شیوه های پرداخت را برای شما آماده کنیم.

 

واریز به حساب یا کارت

در این روش شما اول سفارش خود را تکمیل میکنید بعد از بررسی های مورد نظر توسط کارشناسان ما و ثبت سفارش هزینه ها به طور کامل به شما گفته میشود ؛ ابتدا مقداری از هزینه را پرداخت و پس از پایان کار مابقی هزینه انجام پروژه مورد نظر را پرداخت میکنید. شما قادر خواهید بود که از طریق موبایل یا درگاه های بانکی اقدام به استفاده از این روش کنید و این کاملا بستگی به خودتان دارد.

پرداخت آنلاین

شما قادر خواهید بود که سفارشات خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه های پرداختی بانکی امن انجام دهید این روش سریع ترین و راحت ترین روش در بین بقیه روش ها است چرا که شما را قادر می سازد تا تنها در چند ثانیه در هر مکان پرداخت های خود را از طریق تلفن همراه انجام دهید و نیازی به گذراندن وقت اضافی نداشته باشید. علاوه بر آن در صورت پرداخت آنلاین هزینه هدیه های ویژه ای نیز از ما بگیرید. برای اطلاع از درگاه های بانکی ما میتوانید به صفحه درگاه ها مراجعه کنید.

قسطی پرداخت کنید

بارها شده است که خواهان خرید و سفارش کالایی از اینترنت بوده ایم اما به دلیل وجود برخی از محدودیت ها و نداشتن همه ی مبلغ به صورت یکجا موفق به سفارش کالای مورد نظر خود نبودیم. آجار آنلاین یک سرویس امن و انعطاف پذیر است که رضایت مشتری از همه چیز برایش مهم تر است شما در صورت نداشتن همه‌ی مبلغ به صورت یک جا میتوانید مبلغ را به صورت قسطی نیز پرداخت کنید.

در این روش شما بخشی از مبلغ را در ابتدا پرداخت میکنید و مابقی آن را به صورت قسطی می پردازید اقساط به صورت کوتاه مدت و بلند مدت هستند که شما میتوانید بر حسب نیاز و توان خود مدت زمان قسط را انتخاب کنید. برای ثبت قسطی سفارشات با ما تماس بگیرید.

پرداخت مستقیم

در این روش شما بایستی مبلغ را به شرکت پرداخت کنید. به این صورت که شما اول مبلغ را به هر صورتی که دلتان میخواهد پرداخت میکنید و کد پیگیری آن را برای ما میفرستید. این روش محبوب ترین و عامه پسند ترین روش بین مشتریان است. چرا که به رمز دوم پویا احتیاج نخواهید داشت و با کد شبا ، پرداخت مستقیم از بانک و … نیز میتوانید پرداخت را انجام دهید. علاوه بر آن نیازی نیست که تمامی مبلغ از یک کارت پرداخت شود.