قوانین سایت

قوانین آجار آنلاین

در عصر حاضر باتوجه به رشد روز افزون علم و فناوری شاهد پیشرفت چشمگیری در صنعت ساخت و ساز هستیم و انجام این کار نسبت به گذشته به مراتب آسان تر شده است. ما نیز تلاش می‌کنیم تا بستری امن و باکیفیت را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

اما لازمه بهره گیری از خدمات ما شامل رعایت کردن قوانینی است که می بایست به رعایت کردن آن ها بپردازند. در غیر این صورت سایت و همچنین شرکت نمیتواند بر روی پای خود بایستد. پس در حفظ قوانین سایت کوشا باشید تا هم بتوانید از خدمات ما استفاده کنید و هم شغل خود را روز به روز گسترش دهید.

انجام کار بدون هماهنگی قبلی

استفاده از سرویس ما اجباری نیست اما چنان چه شما خواستار انجام پروژه ای هستید باید آن را در سایت ثبت کنید ؛ درصورتیکه هیچگونه درخواستی ثبت نشود و با خود متخصص درتماس باشید هنگام بروز هرگونه مشکل و یا اشکال در کار آجار آنلاین مسولیتی را برعهده نخواهد گرفت و خساراتی پرداخت نخواهد شد.

همکاری با ما

برای بهبود ارایه سرویس ها شما بایستی با مشاورین و کارشناسان ما همکاری کنید تا کارشناسان ما بتوانند بدون هیچ مشکلی شما را یاری رسانند کارشناسان ما قبل از حضور در محل با شما تماس خواهند گرفت و شما را از قرار ملاقات باخبر می سازند لذا از پذیرش کارشناسان در زمانی غیر از زمان هماهنگ شده خودداری فرمایید.

دریافت پروانه ساخت

شما برای انجام پروژه های ساخت و ساز نیاز به گرفتن پروانه ساخت دارید ؛ لذا شما بایستی قبل از انجام هرگونه پروژه های ساختمانی با پرداخت عوارض مجوز برای ساخت محل خود را دریافت کنید در غیر اینصورت این کار خلاف قوانین محسوب میشود و ما از انجام این کار معذوریم.

شناسایی متخصص

متخصصین و نیرو های ما دارای لباس مخصوص کار و کارت شناسایی هستند لذا از همکاری با شخصی که فاقد فرم و کارت شناسایی می‌باشد و خود را شخصی از نیرو های ما تلقی می‌کند ، به شدت خودداری فرمایید و در صورت مشاهده چنین مواردی به ما گذارش دهید.

کار های جانبی

نیرو ها و کارکنان ما فقط موظفند تا به انجام کار هایی که توسط شما در سایت مشخص شده اند عمل کنند. بنابراین از هرگونه درخواست برای انجام کارهای اضافی از آن ها خودداری فرمایید.

هزینه های اضافی

تمامی هزینه های شما توسط کارشناسان ما مشخص گردیده و به شما اطلاع داده میشود لذا از پرداخت هر گونه هزینه اضافی به کارکنان خودداری فرمایید. درصورت درخواست هزینه اضافی کارکنان ما از شما لطفا به ما اطلاع دهید.

ساخت و ساز در معابر عمومی

شما حق ندارید در پیاده رو ها ،خیابان ها و مناطقی که شما مالک آن ها نیستید اقدام به ساخت و ساز کنید.

بکار بردن هرگونه متن و محتوای غیر اخلاقی و شک آور که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد ممنوع است و درصورت مشاهده هرگونه موارد این چنینی با متخلفین برخورد  قضایی خواهد شد و باید کارشناسان ، کارکنان و مشتریان پاسخگوی عمل خود باشند.

حریم خصوصی

حفاظت از اطلاعات شخصی شما برای آجار حائز اهمیت است و از طرف ما محفوظ میماند ما سعی در این داریم تا از حریم شخصی شما محافظت کنیم و آن ها را بطور امن نگهداری کنیم تا شما بتوانید با خیال راحت اطلاعت خود را در سایت ثبت نمایید.

تبلیغات

انجام هر گونه تبلیغات برای دیگر رقبا و هر گونه سازمان های غیر مرتبط بدون هماهنگی خلاف قوانین سایت می باشد و افراد حق این را ندارد که بدون اجازه و بدون هماهنگی قبلی در سایت تبلیغاتی انجام دهند.

کارشناسان و مشاورین ما ملزوم به خدمت رسانی و احترام گذاشتن به مشتریان هستند در صورتی که مشتری از مشاورین ما راهنمایی بخواهد مشاوران باید برای خدمت رسانی به مشتری باید از تمام توان خود بهره گیری کنند و به تمام سوالات آن ها پاسخ دهند کارشناسان نیز باید برای رسیدگی به امورات در محل حاضر شده و مشتری را نسبت به نحوه انجام کار مطلع سازند و یا در این صورت که نیاز به رفتن به محل نباشد باید تماس تلفنی دقیقی با مشتری برقرار کنند.

وظایف نیرو ها

متخصصین و نیرو ها می بایست در زمان و مکان مشخص شده حضور پیدا کنند و نباید دارای هیچ گونه تاخیر باشند نیرو ها باید کار را به موقع تحویل دهند و هیچ گونه وقت اضافی از مشتری نگیرند. در صورت گیر کردن در ترافیک ، بسته شدن راه ها ، مسیر های برفگیر و بارانی و یا … موظفند به مشتری اطلاع دهند و طبق میزان زمان پیشبینی شده برای رفع مشل مشتری را آگاه کنند.

کارکنان بایستی پروژه های خود را به نحو احسن انجام دهند و نبایست در انجام کار کوتاهی کنند.

کاربران چه به عنوان مشتری یا متخصص برای استفاده از سایت نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری دارند تنها افرادی که بالای ۱۸ سال سن دارند و از نظر قانونی واجد شرایط هستند قادر به ثبت نام در سایت هستند.

افراد با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری باید تمام قوانین سایت را رعایت کنند این قوانین ممکن از درطول زمان دچار تغییراتی شوند شما با ایجاد حساب کاربری و هر بار استفاده از آن می‌پذیرند که قوانین سایت را رعایت کنید.

هر کاربر برای استفاده از سایت تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری می باشد درصورت مشاهده هر گونه فعالیت شخص با حساب های متعدد حساب های کاربری و همچنین درآمد های ایشان مسدود خواهد شد.

کاربران میبایست برای ثبت در سایت از ایمیل متعلق به خود استفاده کند استفاده از ایمیل های جعلی یا ایمیل متعلق به شخص دیگر برای ثبت نام در سایت غیر مجاز است

لغو درخواست

امکان انصراف از سفارش و لغو درخواست تنها باتوجه به شرایط لغو سفارش و یا قبل از شروع پروژه امکان پذیر خواهد بود.

قبل از تکمیل سفارش حتما قیمت ها و درخواست ها را مشاهده کنید و پس از اطمینان از سفارش خود ، آن را در سایت ثبت کنید. تمامی تخفیفات این وبسایت به صورت کارت تخفیف مبلغ دار خواهد بود.

نیروهای ما متعهد می شوند در هنگام خدمت رسانی از استفاده دخانیات کاملا خودداری کنند و همچنین کارشناسان متعهد می‌شوند از آجار آنلاین برای انجام هیچگونه فعالیتهای متضاد با قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نکنند.

نیروها حق ندارند در هنگام خدمت رسانی از هر گونه مشروبات الکلی و مواد مخدر و دخانیات استفاده کنند و همچنین نبایست هیچگونه اشیا تیز یا برنده و قیمتی با خود در محل داشته باشند.

کاربران نباید از آجر آنلاین طوری استفاده کنند که موجب صدمه به خود و یا اشخاص دیگری شود در صورت استفاده از آجار آنلاین برای صدمه رساندن به خود و یا اشخاص دیگر آن شخص مجازات خواهد شد و  مجرم درصورت ایجاد هرگونه خسارت بایستی آن را بطور کامل جبران کند.

در صورتیکه کارشناسان در حین انجام کار نسبت به نقض تعهدات قوانین توسط شخص مطلع شوند کارشناسان متعهد میشوند تا به شرکت گزارش دهند.