درگاه های ما

درگاه های بانکی ما

اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای جدید پرداخت این امکان را برای افراد فراهم آورده تا فروشندگان کالا و خدمات بتوانند با اتصال فروشگاه مجازی خود به سامانه پرداخت اینترنتی به سادگی و سرعت بالا کالای خود را بفروشند و خدمات ارائه دهند که آجار نیز از این قافله عقب نمانده است و سعی بر آن داشته تا تمامی درگاه های معتبر موردنیاز را برای خود داشته باشد.

پس کاربران ما هم درصورتی که برای پرداخت هزینه های خود خواهان استفاده از روش پرداخت آنلاین می‌باشند به درگاه های امن بانکی منتقل خواهند شد.

شما پس منتقل شدن به درگاه مورد نظر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان خواهید داشت تا با استفاده از آن ها پرداخت خود را به راحتی و بدون هیچ دردسری انجام دهید در غیر این صورت به دلیل امنیت بالای صفحه های پرداخت ، درگاه ها غیرفعال شده و شما را به صفحه عملیات شکست خورد منتقل خواهند کرد که در این صورت باید مجددا اقدام به پرداخت کنید.

و اما ما دارای چه درگاه هایی هستیم ؛

آجار آنلاین دارای درگاه های امن ، به روز و متعددی است و حتی این امکان را برای شما فراهم میکند تا درصورتیکه خارج از کشور هستید و یا سرمایه تان در خارج از کشور است ، پرداخت های خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

درگاه های ما شامل درگاه بانک ملت ، درگاه بانک سامان ، درگاه آیدی پی ، زرین پال ، و درگاه یک پی برای پرداخت های خارجی است که توسط آن میتوانید با استفاده از مستر کارت و ویزا کارت پرداخت را انجام دهید. برای اطلاع بیشتر در این باره میتوانید با ما در تماس باشید.

آدرس تمامی درگاه های ما از پروتکل های امن و رمزنگاری شده https استفاده میکنند. این پروتکل تمامی عملیات پرداخت را رمزنگاری کرده و از منتشر شدن اطلاعات توسط افراد ناشناس جلوگیری میکند.

بانک ملت :

یکی از امن ترین و راحت ترین درگاه های بانکی در کل کشور درگاه بانک ملت است که احتمالا قبلا نیز از آن استفاده کرده باشید زیرا تقریبا تمامی درگاه های واسط بانکی نیز به این درگاه متصل هستند. یکی از سرمایه های ما داشتن درگاه بانک ملت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجب این درگاه میتوانید توسط سایت خود بانک اطلاعات مورد نظر را کسب بکنید.

آدرس سایت بانک ملت : bankmellat.ir

بانک سامان :

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) به عنوان نخستین ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشور است که در بسترهای مختلف اعم از اینترنت، موبایل و پرداخت درون برنامه ای دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی را امکان‌پذیر نموده و خرید و فروش اینترنتی را در محیطی امن با سرعتی بالا مهیا کرده است.

سـپ با تـوجه به تنـوع بسترهایـی که کاربر از طریـق آن پرداخت اینترنتی را انجام می دهد تلاش نموده تا به روزترین درگاه‌های پرداخت را در اختیارشان قرار دهد.

با استفـاده از صفحه پـرداخت اینترنتی سپ، دارندگان کارت های بانکـی عضو شبـکه شتـاب ، قـادر خـواهنـد بود به صورت غیرحضوری کالا و خدمات مورد نیاز خود را از طریق وب سایت پذیرندگان اینترنتی خریداری و دریافت کنند.

آدرس سایت بانک سامان : sb24.ir

زرین پال :

زرین‌پال اولین پرداخت‌یار پیشگام در ایران است که با سبک و استاندارد جدید در پرداخت آنلاین ، مناسب‌ترین سرویس پرداخت الکترونیک برای تمام کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین می‌باشد.

شعار این شرکت این است که “ما هر روزه میلیاردها تومان پول را بدون کوچک‌ترین اشتباهی در بستر وب ایران به گردش در می‌آوریم”

داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی زمانی کافیست که چندین درگاه روی آن فعال باشد تا بتوان هوشمندانه از آنها بهره برد. درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال با اتصال به تمام PSP ها ، کسب‌و‌کار  های آنلاین را به دنیایی از فناوری‌های مالی وارد می‌کند.

حوزه‌ی فناوری‌های مالی یا همان فینتک مانند تمام موضوعات دیگر دارای استانداردهایی است که زرین‌پال به عنوان اولین پرداخت‌یار ایران، خودش به تنهایی استاندارد جدید در حوزه‌ی پرداخت آنلاین می‌باشد.

آدرس سایت زرین پال : zarinpal.com

آیدی پی :

با آیدی پی همیشه و همه جا به راحتی و تا سقف ۵۰ میلیون تومان پول پرداخت کنید. آیدی پی یکی از بهترین گزینه ها برای پرداخت هایی با مبالغ بالاست چرا که با داشتن درگاه های امن پرداختی و آدرس های کوتاه و مشخص جای هیچ شکی را برای شما باقی نمی‌گذارد و شما نیز قادر خواهید بود تا از صحت آدرس لینک خود اطمینان حاصل کنید. علاوه بر آن قابلیت انتخاب مبلغ پرداختی بزرگترین خصیصه این درگاه است.

آدرس سایت آیدی پی : idpay.ir

یک پی :

” یک پی ، تنها نقطه اتصال امن بانک‌های ایران به شبکه بانکی جهان! ” اگر در خارج کشور هستید و امکان پرداخت به صورت کارت به کارت و یا آنلاین را ندارید یک پی گزینه ی مناسبی برای شماست.

یک پی اولین و تنها پلتفرم پرداخت آنلاین در حوزه ریالی و ارزی است که با هدف تسهیل تراکنش های مالی بین المللی برای افراد و کسب و کارها در ایران و خارج از کشور سرویس های سریع، مطمئن و مقرون به صرفه‌ای را در بستر امن بانکی ارائه می دهد. با پلتفرم آنلاین یک پی بدون نیاز به مراجعه به بانک و صرافی به سادگی در پرداخت های خود را در خارج و داخل کشور به راحتی انجام دهید.

آدرس سایت یک پی : yekpay.com